Meny
Tilbake
30.04.2013 13:36 - oppdatert 01.09.2017 10:17 Ansatte i Birken

Vi treffes på info@birkebeiner.no eller på telefon 41 77 29 00

 Olaf Thomasgaard

Olaf Johan Thomasgaard
Konstituert daglig leder
Administrasjon og økonomisjef

olaf@birkebeiner.no

            

Randi Bolstad
Informasjonsansvarlig
randi@birkebeiner.no 

 

Anne Lise Borgundvåg
IKT ansvarlig
anne.lise@birkebeiner.no

 

 

Berit Nordseth
Økonomimedarbeider
berit@birkebeiner.no

 

Christin Svegården
Arrangementskoordinator Lillehammer
christin@birkebeiner.no

 

  Irene Paulsen
Mediekonsulent
irene@birkebeiner.no
  Kjersti Isaksen
Markeds- og sponsorkoordinator
kjersti@birkebeiner.no 
  Randi Knudsen

Randi Knudsen
Arrangementskoordinator Rena

randi.knudsen@birkebeiner.no 

         Sølvi Amundsen Aas
Sportssjef
solvi@birkebeiner.no

Tor Skraastad

Tor Skraastad
Innkjøps- og logistikkansvarlig
tor@birkebeiner.no 

Ingunn Rønningen Kleven

Ingunn Rønningen Kleven
Markeds- og sponsoransvarlig 
ingunn@birkebeiner.no

Leif Tony Kaaterud

Leif Tony Kaaterud
Drift og lager
leif.tony@birkebeiner.no
 Terje Lund Olsen Terje Lund Olsen
Prosjektleder medie/messer
terje@birkebeiner.no 
load articles
Generalsponsor:
Webkamera
Webkamera